Dzisiaj jest 28 lutego. Piątek!!!
Theo The Dj & Sagia
18-09-2009, Sopot (Klub Scena)
Dodał: creamsopot

www.creamsopot.pl

Theo The DJ [Square Beats/Zone4All]

Wpływy muzyczne Theo sięgają do korzeni muzyki elektronicznej i fascynacji takimi artystami jak Kraftwerk, ale również czerpią z muzyki klasycznej (wśród ulubionych kompozytorów są m.in. Bach i Wagner). Początkowo mocno zainteresowany muzyką techno i trance wczesnych lat 90-tych, obecnie oscyluje w bardziej mrocznym klimacie minimal i minimal techno oraz twardym i dobitnym bicie progressive.
Muzyczne wykształcenie Theo dało mu szersze spojrzenie na różnorodne oblicza muzyki elektronicznej i klubowej, co z kolei zaowocowało wieloma własnymi, bardzo dojrzałymi realizacjami, w tym również studyjnymi remixami m.in. Westbam czy Cosmonovy.

więcej na www.myspace.com/theothedj


Sagia [Zone4All]

Od zawsze zafascynowana pozytywną energią muzyki. Początkowo styl muzyczny Sagii bardzo silnie definiowała muzyka house w różnych jej odmianach. Jej bogate instrumentalnie, energiczne i z charakterystycznym, mocnym basem sety cieszyły się ogromną popularnością na parkietach wielu klubów. Od tamtego czasu Sagia znacznie dojrzała muzycznie i obecnie oscyluje w nieco bardziej mrocznym, lecz równie energetyzującym klimacie muzyki tech-house, progressive i techno. Nie mniej jednak jej pełne przestrzennych dźwięków, zdefiniowanego beatu i ciekawych aranżacji sety nadal cieszą się ogromną popularnością wśród bywalców klubów nie tylko w Polsce.

więcej na www.myspace.com/djsagia
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.