Dzisiaj jest 21 maja. Do weekendu pozostało 3 dni!
Eldo&Daniel Drumz w CK Wiatrak
12-02-2011, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

12.02.2011, sobota, godz: 20.00
ELDO/DANIEL DRUMZ
+ SUPPORT

Bilety:
Przedsprzedaż: 25 pln
W dniu koncertu: 30 pln

KONCERT PROMUJĄCY PŁYTĘ - „Zapiski z 1001 nocy”

Eldo, właśc. Leszek Kaźmierczak (ur. 27 lipca 1979 w Warszawie) znany również jako Eldoka (pseudonim pochodzi od jego inicjałów L.K - eL do Ka)– polski raper i muzyk, członek nieistniejącego już zespołu hip-hopowego Grammatik, który tworzył wraz z raperem Jotuze.
Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów polskiej sceny hip-hop - Leszek Eldo Kaźmierczak, już po raz szósty prezentuje solowy krążek. „Zapiski z 1001 nocy” to album gdzie osobiste teksty Eldoki odgrywają ważną rolę, a 18 „małych fabuł” składa się na wyjątkową całość. Singlem promującym materiał jest utwór „Pożycz mi płuca”, do którego powstał również teledysk.

Całością produkcji albumu „Zapiski z 1001 nocy” zajęła sie grupa producencka The Returners, więc dla miłośników klasycznego brzmienia rapu powinna być to dobra wiadomość. Teksty powstawały przez kilkadziesiąt długich jesiennych nocy. Świat jest przepięknym miejscem, ludzie pozwalają na to żeby iść przed siebie i śmiać się, nawet, jeśli czasem ciężko zmusić się do snu. Mam nadzieję, że udało mi się o tym opowiedzieć na nowej płycie. – mówi ELDO.
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.