Dzisiaj jest 21 maja. Do weekendu pozostało 3 dni!
08.12.11 Coma w CK Wiatrak
08-12-2011, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

08.12.2011,czwartek,godz. 19:00
COMA
Koncert premierowy nowej płyty!

support:Ścigani

Przedsprzedaż: 45 pln.

08.12.2011 - Zabrze: Czerwony album czyli jesienna trasa COMY!

Pod koniec października rusza największa dotychczas jesienna trasa COMY.
Łodzki zespół rockowy zobaczymy w ponad dwudziestu miastach Polski !Najlepsze kluby i ośrodki studenckie jak zwykle zapełnią się po brzegi, tym bardziej, że na trasie pojawi się całkiem premierowy materiał. Na nowy, studyjny album,fani COMY czekali aż 3 lata.Zespół promujący podczas trasy swój najnowszy czerwony album, zaprezentuje fanom także ulubione przez publiczność utwory.Tradycyjnie całość podkreślać będzie oprawa wizualna, która w przypadku COMY, zawsze stoi na najwyższym poziomie.

Specjalne oświetlenie, niewykorzystywane dotychczas przez żaden z naszych zespołów jeszcze doda mocy jednemu z najbardziej energetycznych zespołów polskiej sceny.

Czy trasa, podobnie jak nowa płyta stanie w pewnym stopniu w opozycji do poprzednich dokonań COMY, czy i jak połączy stary z nowym ładem muzycznym, przekonamy się już 27 października !Jak podkreśla frontmen zespołu: PiotrRogucki Trasa promująca nasz najnowszy krążek ma być konfrontacją ze słuchaczami, odbiorcami naszej muzyki na innym, nowym poziomie. Ma nadać“czerwonemu” ostateczny wyraz…Kolor ma prowokować, my niemusimy. Na pewno “czerwony” będzie miał wiele odcieni podczas naszej jesiennej trasy”Póki co trwają głośne dyskusje wśród fanów COMY…Przyjdź i przekonaj się czy czerwony kolor to początek rewolucji, czy raczej nowa, nowoczesna, ale jednak dobrze znana i uwielbiana COMA!
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.