Dzisiaj jest 21 maja. Do weekendu pozostało 3 dni!
Covan Wake The Fuck Up Tour
27-01-2012 - 27-01-2012, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

27.01.2012, piątek, start 18:30
Covan Wake The Fuck Up Tour 2012
FRONTSIDE + VIRGIN SNATCH + THY DISEASE + MASACHIST + TOTEM + DEVON

Przedsprzedaż: 20 pln
W dniu koncertu: 30 pln

27.01.2012 - Covan Wake The Fuck Up Tour 2012
To już cztery lata od tragicznego w skutkach wypadku, to również cztery lata od czasu ciężkiej i mozolnej rehabilitacji Adriana „Covana” Kowanka.
Pomimo usilnych starań, kolejnych zbiórek pieniędzy i sztabów specjalistów, jego sytuacja od kilka lat prawie się nie zmienia.
Pojawiła się jednak szansa polepszenia stanu wokalisty. Swoistym „światełkiem w tunelu” jest operacja przeszczepu komórek macierzystych, która może być przeprowadzona w specjalistycznej klinice w Niemczech. Jak świat stary prócz odrobiny szczęścia potrzebna jest również kasa, bo co oczywiste to niezmiernie kosztowne przedsięwzięcie przeliczane jest w tysiącach euro.
Organizowany przez Creative Music „Covan Wake The Fuck Up Tour 2012 “ to seria koncertów charytatywnych w Polsce, z których całkowity dochód zostanie przekazany na zbiórkę pieniędzy pozwalających doprowadzić operacje do skutku.

Aż 33 zespoły reprezentujące czołówkę polskiej sceny metalowo-rockowej zaprezentują się publiczności w ramach charytatywnej trasy „Covan Wake The Fuck Up Tour 2012” na rzecz pomocy poszkodowanemu w tragicznym wypadku Adrianowi Kowankowi !
W wybranych dziesięciu największych miastach Polski zagrają:
HUNTER, DECAPITATED, FRONTSIDE, VIRGIN SNATCH, CHAINSAW, CORRUPTION, TRAUMA , THY DISEASE , QUO- VADIS, PARRICIDE, MASACHIST, NEOLITH , ANAL STENCH, MADE OF HATE, TOTEM, CIRYAM, BUTELKA, DEIVOS, MILCZENIE OWIEC, ALASTOR , CALM HATCHERY, BEHEADING MACHINE, THE SIXPOUNDER , HEART ATTACK, OGOTAY, REDEMPTOR, LOSTBONE, THRASHER DEATH, DEVON, EMPATIC.

Przedsprzedaż biletów/cegiełek w cenie 20 zł, rusza już 19 grudnia.
Kto nie zaopatrzy się w wejściówkę wcześniej będzie mógł nabyć takową w cenie 30 zł w dniu koncertu.
Podczas koncertów uruchomiona zostanie sprzedaż specjalnie przygotowanej kolekcji Covan Wake The Fuck Up, jak również szereg przedmiotów przeznaczonych zostanie do licytacji.
Cały dochód zebrany w ten sposób jak również zyski ze sprzedaży biletów, powędrują wprost do Adriana!

Jednocześnie Creative Music bardzo dziękuję wszystkim zainteresowanym występem w ramach tej wyjątkowej trasy, którzy nadsyłali propozycję wspólnych występów. Oczywiście uwzględnienie wszystkich artystów nie było możliwe z różnych względów.
Najważniejsze z nich to ograniczenia czasowe i ogromna ilość chętnych.
Jedno jest pewne: robimy to wszyscy dla Ciebie Covan i w twoim imieniu zapraszamy wszystkich na koncerty.
Wspólnie możemy zrobić tak wiele!
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.