Dzisiaj jest 21 maja. Do weekendu pozostało 3 dni!
17.02.12 Pezet & Małolat
17-02-2012 - 17-02-2012, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

17.02.2012, piątek, godz 20:00
PEZET/ MAŁOLAT
+ support

piatek, godz: 20.00
wejście do klubu od 19.30

Przedsprzedaż: 25 pln
W dniu koncertu: 30 pln

TRASA PEZET/ MAŁOLAT "DZIŚ W MOIM MIEŚCIE"

17 LUTEGO (piątek) do klubu CK Wiatrak w Zabrzu zawita trasa promująca najnowszą płytę Pezeta oraz Małolata "DZIŚ W MOIM MIEŚCIE".
Fani będą mogli usłyszeć na żywo materiał, na który czekała cała hip-hopowa Polska od przeszło dwóch lat.

Na koncercie będziemy mogli usłyszeć zarówno materiał z najnowszej płyty "Dziś w moim mieście", jak i przekrojowe zestawienie dobrze wszystkim znanych singli z poprzednich płyt obojga artystów, jak i projektów pobocznych.

PEZET - Wszyscy znają długą listę niezapomnianych singli, które od pierwszych dźwięków sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją.
"Seniorita", Szósty zmysł", czy "Ukryty w Mieście Krzyk" to utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiego rapu.
Rewelacyjne teksty Pezeta zawsze zestawione z bitami najlepszych polskich producentów oraz setki zagranych koncertów sprawiają, że Pezet to bez wątpienia artysta pierwszoligowy.

MAŁOLAT - Rok po premierze "Muzyki Poważnej", Małolatowi udało się to czego dokonał jego brat trzy lata wcześniej. Swoim debiutem solowym wniósł powiew świeżości na polską scenę, a dokładniej do nurtu ulicznego, który od wielu lat nie uświadczył tak doprecyzowanej tekstowo i muzycznie płyty. Wiele osób do dziś uważa, że "W pogoni za lepszej jakości życiem" to najlepszy album jaki wyszedł pod szyldem najbardziej znanej wytwórni uliczno rapowej PROSTO.
Płyta Pezeta oraz Małolata, zapowiadana już od kilku lat miała premierę 1 października 2010.
Tę płytę zapowiadano już w połowie 2008 roku. Wtedy też bracia Kaplińscy pierwszy raz weszli do studia.
Realizowana od początku w Studiu HIFI płyta pt. "Dziś w moim mieście" ukazała się nakładem nowego labelu "Koka Beats" wspieranego przez doświadczonego wydawcę i dystrybutora - Fonografikę.
Było to bezprecedensowe wydarzenie na rodzimej scenie muzycznej.
Połączenie zupełnie różnych styli, a zarazem mistrzowskiego kunsztu technicznego, jak i tekstowego zarówno z jednej, jak i drugiej strony, który już wkrótce będziecie mogli usłyszeć w całej Polsce (i nie tylko) w wersji na żywo.
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.