Dzisiaj jest 21 maja. Do weekendu pozostało 3 dni!
09.11.12 Junior Stress
09-11-2012 - 09-11-2012, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

Już 9 listopada w klubie Wiatrak wystąpi Junior Stress oraz z Sun El Band, krakowski skład, który od pięciu lat towarzyszy mu na trasach koncertowych. Zapraszamy na balangę w rytmach reggae/ hip hop/ dancehall !!! Będzie gorąco! JUNIOR STRESS muzykę reggae i dancehall ma we krwi – jego rodzina to założyciele najstarszego polskiego reggae sound systemu Love Sen-C Music. Nic więc dziwnego, że młody Stress czyli Marcel Galiński, po mikrofon sięgnął już w podstawówce, pierwsze utwory nagrywając z kolegami z osiedla w Lublinie.

Najpierw tworzył muzykę hiphopową, ale bardzo szybko wzbogacił ją o ciepłe brzmienia reggae, raggamuffin, muzyki roots czy dancehall. Jego debiut wydawniczy w postaci winylowej siódemki „Korupcja” miał miejsce w 2004, ale pierwsza długogrająca płyta, podpisana jego nazwiskiem, album „L.S.M”, ukazał się w 2009 roku nakładem wytwórni Karrot Komando (odpowiedzialną m.in. za wydawnictwa R.U.T.A., Żywiołaka, Pablopavo czy Paprika Korps). Również tam wyda swój najnowszy krążek „Dzięki”, który premierowo zaprezentuje w Klubie Wiatrak.
Stress z lekkością prowadzi swój poetycki warsztat, dzięki któremu świetnie przekazuje emocje i spostrzeżenia na temat otaczającej go rzeczywistości. Na najnowszej płycie usłyszymy jak komentuje zarówno przemysł farmaceutyczny, amerykański sen, mieszczuchów na wsi, wskaże gdzie są najsmaczniejsze gofry na świecie i obowiązkowo opowie też o miłości. Razem z nim na koncercie pojawia się Sun El Band, krakowski skład, który od pięciu lat towarzyszy mu na trasach koncertowych. Będzie gorąco!

Piątek, start godz: 20.00

Wejście do klubu od godz:: 19.30

Punkty sprzedaży biletów: Klub Wiatrak: - rezerwacja biletów ze strony klubowej ( płatne w dniu imprezy) - w trakcie imprez oraz innych koncertów. - w dniu koncertu od godz:19.30

Bilety:
20 zł- przedsprzedaż
25 zł- w dniu koncertu

Sklepy muzyczne Zabrze, Gliwice i Katowice,

Sieć EVENTIM: EMPiK cały kraj. info: sieć dolicza prowizję do ceny biletu.
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.