Dzisiaj jest 21 maja. Do weekendu pozostało 3 dni!
01.03.13 Grubson w CK Wiatrak
01-03-2013 - 01-03-2013, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

01.03.2013:: GRUBSON + DJ BRK
Czas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszają w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour.
Artyści 1 marca odwiedzą Zabrze, a ich żywiołowy występ będzie okazją do usłyszenia na żywo tryskających humorem rymów i energetycznej muzyki.

Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka - GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju.
Szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności i zróżnicowany muzycznie materiał z najnowszej płyty – oto czego można spodziewać się po występach raperów.
To właśnie koncerty są ich żywiołem, podczas których wchodząc w interakcje z fanami porywają tłumy pod sceną.
Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki - artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”.
W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów.

Najnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.
Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki.
Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”.
To nadal ten sam GrubSon!

Start godz: 20:00
Wejście do klubu od godz. 19:30
Limit wiekowy:+16 ( osoby młodsze tylko w towarzystwie osoby dorosłej)

Bilety:
25 zł - przedsprzedaż
35 zł – w dniu koncertu
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.