Dzisiaj jest 14 grudnia. Piątek!!!
KARAOKE NA SCENIE
07-02-2018, Warszawa (Przejście)
Dodał: Pub Przejście

www.przejscie.pl

Chcesz się poczuć jak gwiazda sceny? Zapraszamy gorąco na imprezy z cyklu LIVE SING, czyli niepowtarzalne karaoke na scenie Przejścia!

Stańcie w blasku reflektorów i wyśpiewajcie, co Wam w duszy gra.

Jedyna w stolicy, tak profesjonalnie przygotowana scena, czeka na Wasz występ! Specjalnie na potrzeby imprez LIVE SING wyposażyliśmy ją w monitory odsłuchowe, specjalny ekran dla śpiewających, oraz świetne mikrofony.

Wasz głos popłynie przez wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, a znajomi będą mogli nucić razem z Wami, śledząc tekst na jednym z kilkunastu ekranów TV.

Na łowców okazji, w barze, czeka szeroki wybór ofert specjalnych, między innymi:
- złocisty trunek w cenie 6 zł za 0.5 l
- super promocja WIĘCEJ – TANIEJ, dzięki której ceny drinków, spadają wraz z ilością, jaką jednorazowo zamówicie (nawet do 5,50 zł za drinka!)
- zestawy z butelkami alkoholi, od 70 zł.

Dla odważnych wykonawców – przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są nagrody-niespodzianki od baru! Szczegóły na imprezie!

UWAGA!
Od września wracamy do nagrywania Waszych występów!
Wybrane wykonania, znajdziecie w weekendy na naszej stronie internetowej.

Zarezerwuj bezpłatnie stolik pod numerem 22 696 85 50 i przekonaj się sam jak wygląda karaoke na scenie pod szyldem LIVE SING.

Wnętrze lokalu jest klimatyzowane i obowiązuje w nim całkowity zakaz palenia. Na palących czekają specjalne, ogrzewane w chłodniejsze wieczory, strefy ze stolikami na zewnątrz.*
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 2


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.