Dzisiaj jest 23 maja. Już jutro weekend!
22.03.14 Hunter w CK Wiatrak
22-03-2014, Zabrze (CK WIATRAK)
Dodał: andzia

www.wiatrak.art.pl

22.03.14:: HUNTER - IMPERIUM TOUR
+ EIER
+ ZIEMIA ZAKAZANA

"IMPERIUM" to tytuł najnowszej płyty HUNTERA.
Jest ona kontynuacją słowno-muzyczną "KRÓLESTWA" - ubiegłorocznego wydawnictwa, które pół roku po premierze otrzymało status Złotej Płyty.
W myśl tego, że "Królestwa bywają piękne. Imperia - nigdy" - najnowsza płyta porusza wiele bolesnych i powszechnie unikanych tematów, kwestii etycznych, społecznych, obyczajowych i religijnych.

Zespół konsekwentnie od blisko trzydziestu lat otwiera kolejne drzwi skłaniając do przemyśleń i refleksji.
Opowiadając się jednoznacznie przeciwko przemocy, nietolerancji, fanatyzmowi, wszechobecnej głupocie i braku wyobraźni w sposób często przewrotny prowokuje do myślenia i zastanowienia się nad otaczającą nas rzeczywistością, zmuszając tym samym do czytania między wierszami i analizy tekstów, które sięgają dużo głębiej niż pozornie może się wydawać.
Muzycznie również przekracza dotychczasowe granice łącząc i mieszając artystyczne wizje z mocą i bezkompromisowością gatunku.
Z jednej strony jest więc rozwinięciem płyty poprzedniej i syntezą wcześniejszych wydawnictw a z drugiej eksperymentalną progresją w zupełnie nowe obszary muzyki. Zarówno w warstwie instrumentalnej jak i słownej będzie to najmocniejsza płyta w dorobku Huntera.
Mimo nadal tak charakterystycznej dla zespołu poetyki, zabawy dźwiękiem i słowem, wieloznaczności i ukrytego sensu wiele rzeczy tym razem jest powiedziane i zagrane bardzo wprost. I to zaboli. Intencje jednak nadal pozostają niezmienne.


EIER
https://www.facebook.com/eierband

ZIEMIA ZAKAZANA
https://www.facebook.com/ZiemiaZakazana

Sobota, start godz: 20:00
Wejście do klubu od godz. 19:00

Bilety:
35 zł- przedsprzedaż
45 zł- w dniu koncertu
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.