Dzisiaj jest 6 lipca. Do weekendu pozostało 4 dni!
Noir et blanc.
16-07-2016 - 17-07-2016, Białystok (The Boulevard)
Dodał: The Boulevard

NOIR ET BLANC. WELCOME SATURDAY NIGHT WITH BLACSS

WSTĘP: 10 PLN.
Tylko tej nocy przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne oferty:
- Panie wchodzą do The Boulevard zupełnie ZA DARMO przez całą noc!
- Panowie wystarczy, że dodadzą się do wydarzenia na FB i pojawią w The Boulevard do godziny 23:00, a otrzymają DARMOWE WEJŚCIE!

REZERWACJE STOLIKÓW:
Odwiedzasz nas w większym gronie? Organizujesz urodziny, wieczór panieński/kawalerski lub inną uroczystość? Zapraszamy do rezerwacji loży i stolików: 85 652 41 17 / 662 219 211!

https://www.facebook.com/blacssofficial/
BLACSS – nowy, uciekający od trendów duet DJ-ski, który powstał w wyniku połączenia sił dwóch bardzo wszechstronnych i wyrazistych artystek. Pierwsza połowa grupy działa na rynku muzycznym już od 6 lat i, co ważne, posiada ogromne doświadczenie na wielu polach. Jako DJ-ka, Paulina już w 2011 roku miała okazję występować w topowych francuskich klubach oraz współpracować z takimi organizacjami, jak The Bass Society czy Cracki Records.
Druga część duetu to bardzo uzdolniona oraz kreatywna dusza artystyczna, od lat związana z modą. Iwona jest kostiumografką i stylistką, która współpracuje z wieloma gwiazdami – wśród nich można chociażby wymienić Margaret, Natalię Nykiel, Dawida Podsiadło, Justynę Steczkowską, Afromental, Marike.
Głosów: 0

Opinii: 0
Byli tu: 0


Zdjęcia (0):
brak zdjęć
Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.