Dzisiaj jest 25 maja. Do weekendu pozostało 4 dni!
ALIBI Sports Bar & Restaurant
Dodał: alibi24

Kuchnia: europejska, polska

Nowogrodzka 22
00-511 Warszawa
Tel.: 22 629 25 23
E-mail: info@alibi-24.pl
www.alibi-24.pl

"alibi" jest miejscem wykwintnym, nowoczesnym i wyjątkowym. Znajdujący się w samym sercu Warszawy lokal oferuje swoim gościom połączenie emocji wydarzeń sportowych z całego świata z doznaniami kulinarnymi. Dzięki dużemu wyborowi wyśmienitych potraw kuchni europejskiej jak i dań tradycyjnej kuchni polskiej każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś dobrego. W menu "alibi" znajdziecie Państwo także duży wybór past, deserów, a także śniadań i lunchów w bardzo dobrych cenach! Nie zabraknie również szerokiego wyboru alkoholi i drinków serwowanych w dwóch barach - w części restauracyjnej oraz podziemnej.

Jednakże "wisienką na torcie" tego miejsca jest znajdujący się w sali podziemnej 180-calowy ekran projekcyjny o wysokiej rozdzielczości zapewniający jeszcze większe wrażenia podczas najważniejszych wydarzeń sportowych! Do wyboru jest 60 różnych stacji sportowych. Podsumowując, nie ma lepszego miejsca w Warszawie, by zaprosić znajomych i cieszyć się wspólnie ulubionymi wydarzeniami sportowymi na żywo...

Lokal jest otwarty 7 dni w tygodniu. Istnieje możliwość rezerwacji stolików telefonicznie bądź poprzez email. Zapraszamy!
Głosów: 0


Opinii: 0
Członków: 0
Bywa tu: 1
Zdjęcia (5):

Wnętrze lokalu




Filmy (0):
brak filmów
Musisz być zalogowany, aby dodawać opinie.